| Larissa12 a întrebat:

Hei, ma puteti ajuta va rog, caut un film si nu mai stiut cum se numeste. Este vorba despre un baiat care se naste cu un fel de putere, care face ca totul in jurul lui sa moara...el ajunge sa locuiasca singur intr-o padure... intr-o zi se intalneste cu o fata de care se indragosteste, fata are ceva boala etc. Intr-un final el moare, dar o lasa pe fata insarcinata si puterea lui de a omora se transforma in puterea de a vindeca. Daca cumva va suna cunoscut, ajutati-ma. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai, daca el moare cum i se modifica puterea, din a omorâ in cea de a vindeca?

| Larissa12 explică (pentru darrio2007):

Pai la finalul filmului moare