| MissIoana2002 a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru fanii serialului The Vampire Diaries.Cu cine ati vrea sa ramana Elena pana la urma? Cu Damon sau cu Stefan? Explicati de ce si care a fost momentul vostru preferat al cuplului.

2 răspunsuri:
| Andra124 a răspuns:

Eu as vrea sa ramana cu Damon pentru ca foarte atragator, iar momentul preferat e cand Elena il saruta pe Damon pentru prima data.

| Temari95 a răspuns:

Mie imi place cuplul Delena...si momentul preferat a fost in sezonul 4 episodul 8 au fost si altele dar asta a fost important pentru minelove struck