| MissIoana2002 a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru fanii serialului The Vampire Diaries.Cu cine ati vrea sa ramana Elena pana la urma? Cu Damon sau cu Stefan? Explicati de ce si care a fost momentul vostru preferat al cuplului

Răspuns Câştigător
| Crinaaaaa a răspuns:

Hey
Eu as vrea sa ramana cu Damon pentru ca intre ei este o dragoste imensa, chiar daca Stefan e la fel de indragostit de Elena ...eu cred ca tot Timpul cand a fost cu Stefan, Elena era tot timpul speriata si tista insa cand e cu Damon e fericita si se simte iubita ma ales ca Damon are si felul lui mai caristmatic.
Parerea mea...u ce crezi?

3 răspunsuri:
| Aniela2777 a răspuns:

Pe Damon clar! De la inceput l`am vrut pe el.Pur si simplu de mult se vedea ca intre ei doi este ceva.Nu stiu momentul preferat..mai degraba toatelaughing

| JustClaudiu a răspuns:

Cu Matt. laughing

L-a stricat de tot pe Damon+ca serialul a devenit enervant. In ultimele 2 sezoane, nu stie pe care sa-l alega.

| yAsMy11 a răspuns:

Cu STEFAN el o iubeste si ea pe el, nu e adevarat ca atunci cand e cu STEFAN e suparata mie mi se pare chiar fericita, plus ca el ii respecta toate decinile nu ca demon care face ce vrea el. Oricum Elena ramane cu Stefan pentru ca e ca si in Twilight, sau poate ca scriitoarea hotareste sa moara la final, din cauza canu se hotareste cu cine sa ramana pentru ca unii vor cu damon si altii cu STEFAN.:*