| Alinxtremex a întrebat:

Hei TPU, cine stie niste filme gen Kickboxing 1, 2, 3. Filme de genul, cu cineva care vrea sa invete sa se lupte si se duce undeva in munti sau la un templu al unui maestru, ceva de genul asta daca stiti. Funda big grin

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Never back down
Legendary ( Cu John Cena )

| HaKa93 a răspuns:

Karate Kid
Legendary(filmul de care zice sadass)
Never back down
Million Dollar Baby
Peaceful Warrior

| sadass a răspuns:

Era un film tare cu John Cena in care el antrena un pusti si il ajuta sa devina mai bun la lupte din liceu. Nu mai stiu cum se numeste, dar e un film foarte bun, din punctul meu de vedere.

| Alinxtremex explică (pentru sadass):

Da, am vazut filmul, e interesant.

Întrebări recente