| Adelina9990 a întrebat:

HEI TPU! Era un film in care o fata scria in jurnal si ceea ce scria ea se intampla. acel jurnal l-a gasit in cimitir si nu mai stiu cum se numeste acel film. era ceva cu Diary... nu stiu cum. am nevoie urgent de voi!

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna!
Se dufuzeza pe Megamax la ora 15:30 -18:30 si se numeste Oracolul intunecat( Dark Diary).

Sper ca te-am ajutat!

| Adelina9990 explică (pentru Konata):

Este cumva serial sau film?happy

| Konata a răspuns (pentru Adelina9990):

Serial. Are mai multe episoade happy.

4 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Așa e. Amândouă vorbiți despre „Devil's Diary" - Jurnalul diavolului (2007) cu Miriam McDonald.
http://www.youtube.com/watch?v=fKvC_O7gWVk

| Adelina9990 explică (pentru Diabolique):

Da,asta este! Multumesc mult!