| ydcgderimonxiiducbrn a întrebat:

Imi poate da cineva un site cu niste povesti de groaza? Sau le puteti scrie aici pe cele stiute de voi. Cel mai bun site sau poveste primeste funda! :*

Răspuns Câştigător
| RappaNow a răspuns:

Creepypasta.ro, http://bella-povestidegroazax.blogspot.ro/? m=1, http://spectrul-realitatii.forum-gratuit.ro/f1-povesti-de-groaza; Sper că îți este de ajuns, baftă la citit. Fundă? :)

13 răspunsuri:
| machupi8t a răspuns:

Era un site numit spectrul realitatii

| untu a răspuns (pentru NUMACHEAMAVLAD):

Nici o funda! E Saptamana Mare a Patimilor Domnului Iisus Hristos!

| untu a răspuns (pentru NUMACHEAMAVLAD):

La rugaciune! Suntem in Saptamana Mare, Domnul Iisus Hristos a murit si ingropat, toata lumea este trista si se roaga! Suntem in Saptamana Neagra a Patimilor!

| ydcgderimonxiiducbrn explică (pentru untu):

Nu ma intereseaza, nu cred in Iisus

| untu a răspuns (pentru ydcgderimonxiiducbrn):

Ar trebui sa crezi! Sunt o multime de dovezi care dovedesc existanta LUI!

| ydcgderimonxiiducbrn explică (pentru untu):

Am dreptul sa nu cred. Si asa zisele dovezi nu sunt credibile pentru mine

| untu a răspuns (pentru ydcgderimonxiiducbrn):

Da, ai tot dreptul din lume sa ramai fara credinta, chiar un ateu si o sa ramai la sfarsitul veacurilor o sa intri nu in IAD, ci intr-o camera intunecoasa fara lumina (intuneric total) si acolo o sa stai o vesnicie!

| ydcgderimonxiiducbrn explică (pentru untu):

Nu mar deranja dar nu cred

| untu a răspuns (pentru ydcgderimonxiiducbrn):

Nu crezi, dar o sa vezi la sfarsitul vietii tale! Tine minte ce ti-am zis eu!

| ydcgderimonxiiducbrn explică (pentru untu):

Aberezi tine minte ce iti zic laughing

| untu a răspuns (pentru ydcgderimonxiiducbrn):

Nu e aberatie! Un preot bun ne-a zis ca nu trebuie niciodata sa pui indoiala credinta noastra stramoseasca!

| ydcgderimonxiiducbrn explică (pentru untu):

Nu ma intereseaza big grin