| OpenMyEyes a întrebat:

happy Urmareste cineva "Narcisa salbatica"? unde as putea sa vad episoadele pe care le'am pierdut?big grin cum de este Narcisa sora cu Eliza?thinking multumesc. funda:*

Răspuns Câştigător
| InnaaYY a răspuns:

Poti vedea toate secventele importante si episoade pe www.narcisasalbatica.a1.ro.
Si e sora cu eliza pentru ca mama narcisei a facut o "prostie" si s-a culcat cu sculptoru:).
Dupa care a trebuit sa creasca singura copilu.
Iar ele doua stiu pentru ca Octavian a lasat mesajul ascuns in tabloul destinat elizei.:)
FundaaA?:X

6 răspunsuri:
| Zøєy a răspuns:

Pt ca tatal elizei s-a culcat cu maicasa lu` narcisawinking

| CrishAici a răspuns:

Incearca pe narcisasalbatica.a1.ro, fundita?

| ire a răspuns:

Nu stiu unde poti sa le vezi, dar eu pot sa-ti spun cum de sunt surori! Tatal lui Eliza i-a lasat un tablou pictat de el cu portretul elizei, ea stia ca prin acel tablou vrea sa ii dezvaluie ceva.Ea l-a sters si a vazut scris ca Narcisa este sora ei.

| myhay_4634 a răspuns:

Da pe net dai narcisa salbatica