| Madalina957 a întrebat:

Voiam sa va intreb. Azi incepe jurnalele vampirilor. Stiti cumva daca apar si la tv azi?

Răspuns Câştigător
| TheooEmN11 a răspuns:

Jurnalele Vampirilor apare azi, la ora 8 seara, in SUA, pe canalul CW, dar noi il vom putea vedea PE INTERNET, si nu la televizor, incepand cu maine, 3 octombrie. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

Eu nu stiu vorbeste bine romaneste.
Se spune "azi incep jurnalele vampirilor", sau "azi incepe (serialul, filmul) "jurnalele vampirilor"".
Da' se mai intampla, graba sau neatentia, sau amandoua deodata. happy