| Annll a întrebat:

Vreau sa ma uit si eu la un anime, dar care sza aibe mai multe episoade..cam de la 50 in sus big grin Ma puteti ajuta? big grin
p.s: Am vazut deja : KHR, Soul eater, D.Gray-man,Naruto,Blood+,Fairy Tail

9 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Hellsing,Hellsing Ultimate (au putine episoade dar sunt geniale), Bleach(366),Death Note (si asta are putine, 25 parca) si Ao no exorcist(tot scurt). Scuze dar mai lungi nu stiu big grin

| DauFinPreaDivin a răspuns:

Nini 137 episoade in romana

| Annll explică (pentru DauFinPreaDivin):

Buna! Sunt curioasa in legatura cu Nini, eu stiam ca este serial, dar daca este si anime imi poti da un site sa il vad? big grin [ am cautat pe net, dar nu am gasitsad ]

| MIDnightMoon a răspuns:

Death Note. Tokyo Mew Mew. Shugo Chara. Bleach. Fullmetal Alchemist.

| xVouge a răspuns:

Nana( e genial) Si vampire K.

| Annll explică (pentru xVouge):

Multumesc! le-am vazut de 4 ori ":X sunt super geniale laughing

| Lerrcik a răspuns:

Eu stiu animeuri cfare au kite 12 episoade...
1. Sanka Rea / Санкарея
2.Omamori Himari / Химари хранительница талисмана
Sper k' te-am ajutat ^^