| ShadowRose a întrebat:

Imi puteti recomanda niste anime-uri? Am vazut deja Naruto,Naruto Shippuden, Fairy Tail, One Piece, Soul Eater, K si Amnesia dar nu as vrea ceva gen DragonBall
Cred ca mi-ar placea ceva gen FairyTail sau SoulEater

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

Sword Art Online (nu e lung, are 25 episoade dar e bunicel)
Ao no Exorcist (nici asta nu e prea lung, dar e un must-see)
D.Gray-man
Full Metal Alchemist
InuYasha
Yu Yu Hakusho
Durarara! (nu prea are lupte, dar seamana foarte mult cu K)
Hunter x Hunter
Flame of Recca
One Piece
The Law of Ueki (asta mi-a placut foarte mult, la fel si Flame of Recca)
Tenjou Tenge
Groove Adventure Rave (seamana foarte mult cu FT, il are pana si pe Plue straight face cred ca a fost creat de acelasi autor)
Katekyo Hitman Reborn!

Sper sa iti placa. Eu le-am vazut pe toate si mi-au placut foarte mult big grin

6 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Kaze no Stigma
InuYasha
Bleach
Vampire Knight
Durarara!
Elfen Lied (17+ si crede-ma, chiar are motive)
Kuroshitsuji
Guilty Crown
Zetsuen no Tempest
[C] Control the Money and Soul of Possibility
Ao no Exorcist
Angel Beats!
Shugo Chara
Another
GOSICK
Dantalian no Shoka
Kaichou wa Maid-sama
Anohana
Bokura ga Ita
Itazura na Kiss
Sword Art Online
Earl and Fairy
Otome Youkai Zakuro
Kami-sama Hajimemashita
Fruits Basket
Ghost Hound
Clannad

Ti-am dat mai multe, si horror, si actiune, si romance si drama tongue
Daca vrei un gen anume, sa ma intrebi happy

| ShadowRose explică (pentru ピンク):

Si pe mine ma cam plictisea Bleach...cred ca mi-ar place ceva actiune si cu lupte bune
nu la scoala, liceu etc etc laughing... ceva mai lung...^^Gen Fairy Taillaughing Ador acel anime ^^

| ピンク a răspuns (pentru ShadowRose):

Sword Art Online (nu e lung, are 25 episoade dar e bunicel)
Ao no Exorcist (nici asta nu e prea lung, dar e un must-see)
D.Gray-man
Full Metal Alchemist
InuYasha
Yu Yu Hakusho
Durarara! (nu prea are lupte, dar seamana foarte mult cu K)
Hunter x Hunter
Flame of Recca
One Piece
The Law of Ueki (asta mi-a placut foarte mult, la fel si Flame of Recca)
Tenjou Tenge
Groove Adventure Rave (seamana foarte mult cu FT, il are pana si pe Plue straight face cred ca a fost creat de acelasi autor)
Katekyo Hitman Reborn!

Sper sa iti placa. Eu le-am vazut pe toate si mi-au placut foarte mult big grin

| nowar a răspuns:

Another,Death Note,School Days,Sukitte ii na eu, Bakuman, Ao no exorcist, vampire knight, kaichou wa maid-sama..si lista poate continua thinking

| ピンク a răspuns (pentru nowar):

School Days pe naiba laughing Orice ai face, NU TE UITA LA SCHOOL DAYS

| nowar a răspuns (pentru ピンク):

Da bine oh go on poate ai dreptate laughing

| marco42 a răspuns:

Nu prea mai sunt anime bune precum fairy tail si naruto dar te poti uita pe Bleach mie nu imi prea place dar sper sa-ti placa tie.