| AnnaSuper a întrebat:

Dau fundita pentru cine raspunde. Am cautat si pe net dar nu am gasit. Am prins mai demult o secvență dintr-un film cu un bărbat care se culca cu mai multe femei iar dupa ce făcea acest lucru le omora. Tin minte o secvență de la un balcon, apoi a aruncat-o. Sper ca a vazut cineva filmul. Cred ca este ceva mai vechi. Multumeeeesc!

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pot fi mai multe filme, mie imi vine in gand :
American Psycho (2000) https://www.imdb.com/title/tt0144084/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1

| AnnaSuper explică (pentru Simpatic):

E ceva asemănător. Poate aveti idee si dr alte filme?