| Ta_Iubita_1996 a întrebat:

Heii! In filmul "The vampir diaries"Elena cu cine ramane pana la urma? Damon sau Stefan? Dau funda

2 răspunsuri:
| Johnny25 a răspuns:

In carte scrie ca va ramane cu Stefan. Totusi, nu poti fi sigura ca serialul va urma exact cartea, dar se zvoneste ca ar putea fi si cu matt, In sezonul 4, Elena era impreuna cu Damon.
Am auzit ca in sezonul 5, Elena pleaca la facultate(in alt oras cred) si incearca sa isi pastreze relatia cu Damon asa la distanta... FUNDA?

| Ta_Iubita_1996 explică (pentru Johnny25):

Am vazut episodul in care Elena merge la facultate, dar pe net nu imi da voie sa mai vad continuarea sezonului