| TessChristine a întrebat:

Heiii big grin Am văzut mai de mult un film cu Bigfoot şi cu niste adolescenţi al căror avion s-a prăbuşit, era o echipă de fotbal parcă şi câteva fete thinking Nu ştiţi cum se numeşte? puppy dog eyes Dau fundă :*. Scuzaţi categoria happy

Răspuns Câştigător
| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Filmu se numeste Yeti: Curse of the Snow Demon

1 răspuns:
| Porumboi_Laurentiu_1998 a răspuns:

Il stiu nu cu Bigfoot si cu Yeti si filmul se numeste Yeti.La sfarsit se termina ca pe un Yeti il arunca de pe un munte si au venit niste oameni sa il salveze pe tipul care la aruncat in groapa. Deci filmul se numeste Yeti

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru Porumboi_Laurentiu_1998):

Filmu se numeste Yeti: Curse of the Snow Demon