| Crinaaaaa a întrebat:

Heiiii....Ma uit si eu de ceva timp la THE VAMPIRE DIARIES si vreau sa stiu daca Elena va fi vreodata cu Damon(iubit si iubita)...dar asa in general voua de cine va place de DAMON sau de STEFAN?!

3 răspunsuri:
| ஐღArinaღஐ a răspuns:

DA! DA! DA! Vor fi in preuna in sezonul 4love struck... Dupa ce Elena se desparte de Stefan se va "muta" in casa lor, cu Damon, iar Stefan se va muta singur.
Bineinteles ca apar niste... ăăăăă..."probleme" pentru ca cineva drag va murii iar Elena isi va "opri" "umanitatea" si sentimentele.In momentul asta din pacate e singura, dar, flirteaza cu ambii frati Salvatore sad. Oricum, sunt sigura ca situatia se va rezolva si ca va ramane cu Damonlove struck

| MJ4everkingofpop a răspuns:

Pai eu am vazut pana la sezonul 3 toate episoadele si Damon o place pe Elena...nu mai stiu daca vor fi impreuna dar Elena nu v-a mai fi cu Stefan un timp...nu spun de ce, te uiti tu si vei vedea.
Si mie imi place mai mult de Damon big grin

| Crinaaaaa explică (pentru MJ4everkingofpop):

Multumesc...si eu il plac pe Damon enorm de mult