| deeapp a întrebat:

Hey! A vazut careva serialul japonez Koizora( sky of love)?

Răspuns Câştigător
| anitavarvara a răspuns:

Love Rain, Spring Waltz, Alone in love, Kimi wa Petto (Jun e ataaat de dragut

8 răspunsuri:
| anitavarvara a răspuns:

Daaaa, e fenomenal! O sa iti dea lacrimile la anumite scene, iar cea finala e mult prea faina

| deeapp explică (pentru anitavarvara):

Da, stiu, l.am vazut happy. Mai stii filme sau seriale (preferabil) in care sa joace ca actor principal Hiro( nu stiu numele lui real) subtitrate in romana. Si pe ce site le gasesc?

| anitavarvara a răspuns (pentru deeapp):

Pe Hiro il joaca actorul Seto Koji smug De la el stiu doar filmul Moshidora. Scuze sad
Dar iti pot recomanda urmatoarele : Hana yori dango (versiunea japoneza) si Boys over flowers (versiunea coreana), Cinderella's sister, Dream High 1(2 nu e cine stie ce), City Hunter ( o sa te indragosteti nu alta de Lee Min Ho)

| anitavarvara a răspuns (pentru deeapp):

Apoi mai incearca The moon that embraces the sun ( istoric dar e love story), Playful kiss, You're beautiful (yey pentru Jang Geun Suk

| deeapp explică (pentru anitavarvara):

Multumesc happy dar le.am vazut pe toate cu exceptia The moon that embraces the sun - pentru ca nu.mi plac serialele istorice..., daca mai ai alte recomandari sunt binevenite happy

| deeapp explică (pentru anitavarvara):

Multumesc happy astea nu le.am vazut. Mergem in coreea?

| anitavarvara a răspuns (pentru deeapp):

Love Rain, Spring Waltz, Alone in love, Kimi wa Petto (Jun e ataaat de dragut

| Dhipi666 a răspuns:

Mdeci,l-am văzut eu şi am plâns 3 zile şi mereu când auzeam piesa Ai no uta. Ăă..ar mai fii nişte seriale coreene: Love rain, You're beautiful,Grădina secretă,Playfull kiss, Te iubesc la infinit, Băiat rău (bad guy), Tentaţia îngerului, Dream high, Ură de fiică, Iubitul prinţesei, Jang Ok Jung (sper că aşa se numeşte serialul :-ss), Holy land, Pasărea spin, 49 de zile şi am mai văzut, dar nu le ştiu numele pe moment.

| deeapp explică (pentru Dhipi666):

laughing si mie mi.a dat o stare naspa serialul, nu ma asteptam sa se termine asa crying. Ms pentru seriale, o parte din ele le.am vazut deja, pentru restul sa vad cand mai am timp, am bacul anul acesta crying. Multumesc pentru sugestii.