| Erzaa a întrebat:

Hey! Cum vi se pare animeul Vampire Knight? Si yuuki va fi cu Kaname?

4 răspunsuri:
| Konan13 a răspuns:

Ador Vampire Knight! Este plin de Aventura si Entuziasm pacat ca doar cateodata il prind la TV si in rest nu am timp sa ma uit ca vad NAruto. :\

| Erzaa explică (pentru Konan13):

Pe ce canal il prinzi? Si sti daca yuuki va fi cu kaname?

| Konan13 a răspuns (pentru Erzaa):

Se da uneori pe Animax dar nici ala nu mai merge, si mai este o varianta sa cauti pe Axn, Axn Scifi si restul'. Aaaahhhh Asta nu mai stiu. Eu sper ca da! happy

| DAuLeGaLe a răspuns:

Am vazut Vimpire Knight si e destul de bun pentru un desen animat.Yuki este sora l ui Kaname, deci nici o rel intre ei.