| Gergely_Mihaela_1996 a întrebat:

Hey daca va mai aduceti aminte acum cativa ani Acasa Tv difuza anumite filme sambata si duminica seara(nu erau telenovele) Ma intereseaza un anumit film despre o fata care s-a casatorit cu un barbat nu mai stiu obligata sau nu, iar el pana la urma a inebunit, plus barbatii purtau peruci ceea ce ma face sa cred ca era film de epoca... daca stiti ceva .....sau chiar unde as putea sa ma uit in arhiva la acasa probabil acum cativa ani... daca mai exista mersi( dau funda)

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Aș putea să te ajut cu titlul filmului, dacă îmi spui măcar anul.