| Anonimsilver a întrebat:

Hey! De curand a aparut Jaful Perfect 2 in cinematografe, ma rog, nu chiar atat de curand. Vreau sa il vad subtitrat pe internet pentru ca nu am apucat sa merg la cinematograf. Il gasesc pe orice site, filmul intreg dar nu are o calitate buna si nu e subtitrat, imi dati link-ul de la un site cu filmul subtitrat si cu o calitate buna? Dau funda

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu a aparut la o calitate buna deocamdata. Mai avem de asteptam cam o saptamana sau poate chiar doua, nu se stie.

| IseeVoices a răspuns (pentru Sn4k3):

Now You See Me 2 (2016)
DVD release date is set for September 6, 2016
Era bine daca mai era de asteptat 2 saptamani... din pacate trebuie sa mai asteptam 5 deoarece apare pe 1 septembrie (pentru cei cu )