| Raull7 a întrebat:

Hey dupa cum am vazut flimul 3MSC are o continuare aia fiind "Tengo Ganas de ti " si as vrea sa stiu daca si cea de a doua parte are vreo continuare... e prea trist finalul straight face

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

A treia parte a filmului va aparea in 2014 si se va numi: lo siento pero tu eres mi verdadero amor.Cauta asta pe google si afla mai multe detalii.

2 răspunsuri:
| christina1370 a răspuns:

Nu are nicio continuare, cel putin deocamdata. Sper sa mai apara ceva, pentru ca mi-au placut mult happy

| Raull7 explică (pentru christina1370):

Da,chiar e bun filmul big grin