| raluca397 a întrebat:

Stie cineva cand va aparea sau daca a aparut "Por tu amor" (continuarea 3msc si tengo ganas de ti ) si daca l-a vazut cineva imi poate spune si mie ce se intampla pe scurt?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

3MSC 3 (Por Tu Amor) va apărea pe 16 Dec. 2015
http://i.imgur.com/3Pr2y19.png

| Dinu_Delia_Elena_1996 a răspuns (pentru faramatania):

Suntem in 2017 si Por tu amor nu a aparut, de ce?

| Gabriel_Angelo_1998 a răspuns (pentru Dinu_Delia_Elena_1996):

Toți zic ca a apărut dar il caut si nu mi-l da pe net

13 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Partea a 3-a din 3MSC/Tres metros sobre el cielo se numeşte Por tu Amor ( Tercera Parte de 3MSC ) şi a fost lansată pe 25 iulie 2015 :)
http://datodehoy.com/......e-de-3msc/

https://www.google.es/#q=Ver+pelicula+Por+tu+Amor+%282015%29

Toate cele bune!

| Tatiana_Alexandra_1999 a răspuns:

Http://www.dailymotion.com/......cula_music aici gasesti filmul dar nu e tradus, vezi ca e facut pe 2 parti, cealalta parte e mai jos

| Tatiana_Alexandra_1999 a răspuns:

Http://www.dailymotion.com/......cula_music aici gasesti filmul dar nu e tradus, vezi ca e facut pe 2 parti, cealalta parte e mai jos.

| Nicoleta_Pesteleu_1996 a răspuns:

Hei a vazut cineva partea a 3 por tu amor?

| Roxanne_Smith_1993 a răspuns:

Pe net nu este nimic sigur ca ar aparea si o a treia pare din 3msc.sunt doar zvonuri, pana nu se vede macar tailerul pe youtube nu poti spune ca ar exista o a 3 parte.pe youtube exista un fimulet care e compus din toate filmele sau aprox. toate filmele in care joaca mario casas, doar ca sa induca lumea in eroare.

| Sandi_Leu_1988 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=lih2afZrQ88 asta in cazul in care vrei sa aculti povestea :)

| elutzaela a răspuns:

Filmul va aparea luna aceasta.

| Kelemen_Imi_1990 a răspuns:

Buna, a gasit cineva ceva? :p cand apare sau a aparut? Multumesc

| Ionela_Puiu_1987 a răspuns (pentru Kelemen_Imi_1990):

Cică a apărut din ianuarie anul acesta pe data de 24 dar eu nu îl găsescsad