| birdie14 a întrebat:

Hey`! eu din noubig grin
deci nu e o intrebare strict necesara dar intreb si eu asa...
Eu sunt o mare mare MAREE! fana Naruto\Naruto Shippuden...si as vrea sa stiu care sunt personajele voastre preferate si cum credeti ca se termina acest anime de succes...pentru. orice eventualitate mi-at placea sa cunosc alti faniiwinkinglasati id ori cereti`l pe al meu!

Răspuns Câştigător
| Clara120 a răspuns:

Buna! Eu as putea zice ca sunt innebunita dupa acest animeulaughing. Kishimoto Masashi a avut o idee super buna cand a continuat animeul Naruto cu Naruto Shippuden. Daca Naruto a fost misto Naruto Shippuden e si mai mistolaughing. Personajul meu preferat este Sakura Haruno.Imi place personalitatea ei si mi se pare ca e cea mai puternica dintre Ino si Hinata.(ce nu-mi place la ea este ca inca il mai iubeste pe tampitul de Sasuke). Se termina... daca as putea acum mi-as lua un bilet, m-as duce in Japonia si l-as implora pe Kishimoto Masashi sa faca pana la 1000 de episoade laughing. Eu cred ca finalul va fi asa:
-Sasuke se va bate cu Naruto, iar Naruto il va omora pe Sasuke. Dupa aceea va urma o perioada lunga de plansete si alte chestii, dar pana la urma totul se va termina cu bine.
Un al doilea final ar mai fi:
-Sasuke se bate cu Naruto, insa Sasuke castiga. Dar nu il omoara pe Naruto.Sasuke pleaca undeva departe renuntand la razbunare, iar Naruto si Sakura incearca sa uite de el.:d

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Personajul meu preferat este naruto love struck x love struck
al tau?

| annahandball a răspuns:

Mie imi place foarte mult Naruto! Personajul meu preferat este Sasuke Uchiha! Nu stiu sigur cum se va termina anime-ul dar sper sa nu moara Sasuke sau Naruto in lupta decisiva intere ei! id: anna_handball_2010

| birdie14 explică:

Parerea mea:
Nu am un personaj preferat pentru.ca cred ca fiecare are ceva aparte...stii,cat despre cum se va incheia anime-ul, din cate am inteles Naruto si Sasuke se vor bate intr-o lupta decisiva in care Sasuke moare, iar Naruto il aduce acasa in Konoha, asta din cate am citit pe wiki sa alte site-uribig grin

| birdie14 explică:

Astept in continuare parerile voastre`!

| Kanpeki a răspuns:

Personajele mele preferate sunt : cs2 Sasuke si shippuden; Naruto Sage Mode; Deidara; Hidan; Itachi; Kakashi si Gaara ( cand se lupta cu Kimmimaro si in shippuden; cand era rau nu imi placea tongue )

| xSoaked a răspuns:

Personajul meu preferat este Deidara, daca se pune si Shippuden.

| wBroscuța a răspuns:

Greu de ales deci mai bine nu aleghee hee cum ai zis si tu toti au ceva aparte:X si sunt cu totul de acordwinking

| Soowhaat01 a răspuns:

Si eu sunt o Mare fana! Ii iubesc.

| Soowhaat01 a răspuns:

Si eu sunt o Mare fana! Ii iubesc.

Cel mai mult, dintre fete imi place de Sakura, iar dintre baieti de Sasuke thinking am o prietena care are costum ca al lui laughing

| saidlaura a răspuns:

Imi plac toate personajele dar cred ca cel mai mult gaara si temari...in fine toti cei din satul nisipului dar ma rog

| Mexy96 a răspuns:

Buna :*, sincer nu sunt fan naruto big grin, dar am urmarit un pic din el, personajul meu preferat esti sasuke, iar asta sunt sigur ca se va termina cand naruto ajunge cel mai tare, id meu e : mexy_y0, pa. >big grin

| beatrix1345 a răspuns:

Hey! Urmaresc si eu Naruto si pot spune ca este preferatul meu! Personaje preferate...pai Neji Hyuga, Sasuke uchiha, Gaara al Desertului si Kiba. Dintre fete e Hinaya Hyuga. Nu am idei cum se va termina anime-ul, dar sper ca totul sa fie bine. ID: nikedeny.nightmarebea bye wave

| Arnold a răspuns:

Eu urmaresc naruto si cele shipudeen... iar favoritul meu este Shikamaru Nara(cel cu umbrele clone), Shino Aburame(cel cu insectele), Gaara al Desertului.