| masokista a întrebat:

Hey, imi puteti recomanda niste filme horror asemanatoare cu Mama sau altele de genu?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| faramatania a răspuns:

The Woman In Black (2012),Sinister (2012),Case 39 (2009),The Unborn (2009),The Grudge 3 (2009),The Children (2008),The Ring (seria), Babysitter Wanted (2008),Wicked Little Things (2006),poți încerca și Children Of The Corn (seria), altele:Haunt (2013),Stitch (2014),Nothing Left To Fear (2013),We Are What We Are (2013),Let Me In (2010)

Răspuns utilizator avertizat
| Legend123 a răspuns:

Poti incerca : the grudge/the human centipede/saw/drag me to hell/the exorcist. astea sunt filmele horror vizionate de mine.mie unul mi-au placut dar la the grudge si the exorcist m-am speriat foarte rau nu am dormit o saptamana calumea. BAFTA si vizionare placuta happy

| Larisssa1 a răspuns:

Evil Dead 3

| masokista explică:

Pls