| SevenSM a întrebat:

Hey! :* Stiti anime-uri de genul:Amnesia, Vampire knight(dragoste +drama)?
Ms. :* ^_^

3 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Mie imi place Paradise Kiss.

| XoMasquaradeXo a răspuns:

Mie cel mai mult mi-a placut 'Fushigi Yuugi' (the misterious play), dupa parerea mea si a altora este unul din cele mai bune anime-uri deoarece este singurul care m-a facut sa plang si sa ma gandesc mai bine la prietenie.Ti-l recomand laughing

| linna8698 a răspuns:

Dusk maiden of Amnesia, Romeo X Juliet, Fruits Basket-nu are foarte multa drama, dar e simpatic-, Sword Art Online, Paradise Kiss, Kimi ni Todoke.