| JajaAliensHere a întrebat:

Hey! happy Stiti vreun film (sau serial) romantic care merita vazut? As vrea ceva interesant, din care sa reiasa o invatatura...
Promit funda pentru cel mai bun raspuns. big grin

7 răspunsuri:
| gingergirl1 a răspuns:

Romantic? thinking
A walk to remember love strucklove struck (poti invata multe din el-te asigur)

| jeek0 a răspuns:

Emotifs anonymes. romantic, comic. merita. funda

| RalucaTyan a răspuns:

Thirteen.
Keith
Trust (intereant film chiar am plans la el)
Fata cu un dragon tatuat
Fata care s-a jucat cu focul

| MagdaLove a răspuns:

Soim si porumbelul
nu sunt sigura daca e un film sau serial italian dar e foarte bun.ti-l recomand cu toata inima.

| tomoiagaioan a răspuns:

Iubiri secrete
pariu cu viata

| gagoa a răspuns:

Da incerca amurg sunt vreo 5-6 filme nu stiu sigur dar oricum e misto e povestea dintre un vampir si o fata obisnuita sa are un vech prieten care e varcolac si e gelos pe cei 2 lupta se va da intre varcolaci si vampiri pana la moarte dar oricum uitate si o sa vezi ce misto ie pa pa

| JajaAliensHere explică (pentru gagoa):

Multumesc, dar il stiu big grin Vreau ceva normal, din viata reala, lipsit de fictiune.