| JajaAliensHere a întrebat:

As vrea sa vad un film interesant, din care sa reiasa o invatatura, gen Feast of love, sau o drama reusita.
Puteti sa-mi dati mai multe exemple big grin promit funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| ceaiuldetei a răspuns:

Să reiasă o învățătură... Și ai primit Fast And Furious. Cineva are simțul umorului.

Eu îți recomand Fight Club. Sau Shutter Island. Sau One Flew Over The Cuckoo's Nest. Sau Good Will Hunting.

Ai aici link-urile.

1. Fight Club - link - http://www.imdb.com/title/tt0137523/?ref_=sr_1

2. Shutter Island - link - http://www.imdb.com/title/tt1130884/?ref_=sr_1

3. One Flew Over the Cuckoo's Nest - link - http://www.imdb.com/title/tt0073486/?ref_=sr_1

4. Good Will Hunting - link - http://www.imdb.com/title/tt0119217/?ref_=fn_al_tt_1

Și tocmai mi-am amintit încă unul:

- Dead Poets Society - link - http://www.imdb.com/title/tt0097165/?ref_=sr_1

Astea s-ar putea să îți fie mai de ajutor decât Fast And Furious : ) Dar alegi ceea ce crezi. Succes : )

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai putea să încerci şi Hachiko: A Dog’s Story (2009), Cidade de Deus (2002), The World’s Fastest Indian (2006), The Ledge (2011), The Hurricane (1999), Le renard et l'enfant (2007), Bridge to Terabithia (2007), Chocolat (2000), The Green Mile (1999), The Shawshank Redemption (1994), Django Unchained (2012), Schindler's List (1993), Argo (2012), The Boy in the Striped Pyjamas (2008)...

| վፀiፀፀ a răspuns:

Waiting for forever
Thirteen
A walk to remember
Remember me
17 Again

Sper sa-ti placa happy

| NuTeCred a răspuns:

Awake. Mie filmul acesta imi place tare mult. Eu zic ca e o invatatura sa nu te increzi in toti, ca nu sunt asa cum par... Merita vazut in orice caz love struck. Sper sa iti placa happy

| JajaAliensHere explică (pentru NuTeCred):

Il stiu si chiar e un film reusit, dar de cand am devenit cardiaca ma feresc sa ma la genul asta de filme. Merci, oricum! happy

| NuTeCred a răspuns (pentru JajaAliensHere):

Aa. scuze atunci tongue. N-ai pentru ce

| Raggy a răspuns:

World War Z (ziua Z: Apocalipsa). nu, nu este vorba de Apcalipsa. este un film nou, cu Brad Pitt. are multe scene de actiune, dar e si emtionant si te tine in suspans la sfarsit.
" If you can fight, fight. Be prepared for anything. Our war has just begun."

| 1ull1 a răspuns:

Project X.

| anca2002 a răspuns:

Buna! Eu iti recomand filmele Fast Furios 5 si 6.Sunt filme de actiune si drama

| Neluuu a răspuns:

Once Upon A Time In America (1984) E
lung dar merita vazut cu adevarat.
Mai este The Edge 1997 astept funda

| ALSI a răspuns:

Razboiul mireselor

| Skrillex2000 a răspuns:

Hackiko(o sa ai nevoie de un bax de servetele)