| Ker0s3x a întrebat:

Acum ceva vreme am vazut inceputul unui film cu zei,era ceva legat de Poseidon si Zeus. zicea ca fiul lui poseidon i-a furat fulgerul lui zeus,iar acel copil a fost dus intr-o tabara, unde sa invete sa se lupte...nu prea imi amintesc..cam atata am vazut din film
Cine imi zice si mie cum se numeste va rog?

Răspuns Câştigător
| rafael96 a răspuns:

Percy Jackson & the Lightning Thief
Asta ii 100%.
Funda?

| Ker0s3x explică (pentru rafael96):

Da,asta era filmul, e super big grin
Multumesc! happy

6 răspunsuri:
| Andrei0510 a răspuns:

Percy Jackson & the Lightning Thief

| Ker0s3x explică (pentru taken):

Nu cred ca erau astea, baiatul acela avea parul putin mai lung, si ochii albastrii, iar in tabara acea mi s-a parut ca s-a indragostit de o fata care era cea mai buna luptatoare sau ceva de genu...iar pe baiat l-au luat in echipa albastra..si trebuia sa captureze steagul echipei rosii

| rafael96 a răspuns (pentru Ker0s3x):

Asta ii filmu-Percy Jackson & the Lightning Thief.
Verifica sa vezi.

| Alcap0n3 a răspuns:

Uite immortals 2011 bft la uitare esti un film foarte tare