| Joker12 a întrebat:

Salut, am vazut un film la televizor... era in genul lui Undisputed, tot cu lupte, din cate imi amintesc eu, in film era un negru, care asista la lupte, doar ca era pasnic si citea carti. Nu imi mai amintesc cum se numeste filmul. Funda celui care imi da numele filmului happy

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește „In Hell" (2003) cu Jean-Claude Van Damme și Lawrence Taylor.
http://www.youtube.com/watch?v=EhqkWdm8viU
Numai bine!

2 răspunsuri:
| rynaqui a răspuns:

Million dollar baby? oare asta sa fie?

| Joker12 explică (pentru rynaqui):

Din pacate nu e vorba de filmul asta. Nici nu sunt fete in film. E in genul lui Undisputed.