| ღஜღpikapikaღஜღ a întrebat:

Hey TPU!

Am o intrebare.

In 2012-2013, pe Kanal D, dupa ce s-a terminat primul sau al doilea sezon din Suleyman Magnificul a inceput un film cu o fata saraca si un baiat putin mai sarac decat fata...

Okay ei se iubeau, dar baiatul nu putea fii cu ea din cauza ca ii trebuia bani, ca se intretina si pe el si pe maica-sa.Asa ca s-a casatorit cu prietena ei (dupa multe episoade ).
Ok, s-au mai intamplat multe, iar fata (personajul principal ) s-a casatorit cu seful matusii ei...

Okay, stie cineva cum se numeste filmul ( e dupa numele fetei )?

Funda! :3

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Primul sezon din Suleyman Magnificul (10 sept. 2012- 27 nov. 2012) și al doilea sezon (3 dec. 2012- 6 mai 2013), nu au fost întrerupte de difuzarea altui serial.
Înaintea începerii celui de-al treilea sezon, s-a transmis serialul "Ifet", adică din 7 mai 2013, până în 2 sept. 2013.
http://i.imgur.com/65Gy3NO.jpg
Vezi dacă e serialul căutat de tine...

| ღஜღpikapikaღஜღ explică (pentru floresdemayo):

Yeeyy! Insfarsit! Mersi mult! Asta e serialul

3 răspunsuri:
| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Se numeste Dragoste la prima vedere!

| ღஜღpikapikaღஜღ explică (pentru Costas_Camelia_1976):

Am vazut Dragoste La Prima vedere anul asta... Deci nu e filmul pe care-l caut