| AnnaAnnne a întrebat:

am si eu o intrebare despre un film. Am vazut trailer ul la cinema cand am fost la Hobbit ul 1. Deci a fost (sau o sa fie ) nu ştiu prea bine, la cinema. Este vorba despre niste oameni care ajung într-o junglă. Este o jungla imensă plantele fiind imense pe langa ei, iar de copaci nu mai ziceau Ma puteti ajuta vă rog frumos? PROMIT FUNDITA!

2 răspunsuri:
| toghaphyboom a răspuns:

The Hobbit: The Desolation of Smaug

Este filmul cu numarul 2 al seriei, dar din pacate nu are sfarsit, vei vedea la ce ma refer. A aparut in cinematografe, l-am vazut de 2 ori 3D laughing

Succes happy

| AnnaAnnne explică (pentru toghaphyboom):

Nu este The Hobbit 2, pe ala l am vazut si euhappy