| Yasmina455 a întrebat:

Am vazut anul trecut un film sia cum as vrea sa il privesc din nou. Nu am idee cum se numeste, dar o sa va dau cateva detalii despre el, poate il stii cineva.
Deci era un baiat (Mike cred ca il chema) si era indragostit de o fata populara si bogata si el incerca s ao cucereasca, insa fata asta avea un iubit (bogat si el). Deci Mike asta incearca tot posibilul si se duce si la ziua de nastere a fetei. Si nu mai tin minte cum a iesit asta, insa baiatul asta ii daruieste fetei o tarantula, si toti oaspetii se sperie si fug pin casa. Fetei asteia incepe sa-i placa de Mike si se desparte pana la urma de iubitul ala al ei. Mike ii organizeaza o surpriza cu o barca si fata il invita acasa la ea, si ii spune ca parintii ei nu o sa vina pana a 2-a zi asa ca pot face prostioare. Asta se duce seara la ea, insa parintii vin mai devreme si cat pe ce sa-i prinda. Mike se imprieteneste cu tatal fetei si mai departe nu tin minte.
Deci cine imi poate spune cum se cheama filmul? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Anna121 a răspuns:

Love at First Hiccup?

| Yasmina455 explică (pentru Anna121):

Da, ăsta e. Multumesc.

1 răspuns: