| narukgeo a întrebat:

Care este serialul vostru favorit? Si ce serial imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Infinityy a răspuns:

Uite aici de seriale urmarite de mine.
Pretty Little Liars
Weeds
Grey's Anatomy
The vampieries diaries
Teen Wolf
Hart of dixie
The lying game
Gossip girl
American Horror Story.

Sper sa-ti placa vreunul, eu le recomand pe toate :*

14 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Lost- le intrece pe toate.

| Okami23 a răspuns:

Lie to me, secret circle, supernatural

| NopeCheers a răspuns:

Eu ma uit la Nikita iti recomand si tie sa te uiti dar sa te uiti si la Teen Wolf happy super tari seriale? fundita?

| RazvanVlad a răspuns:

The sopranos, breaking bad, dexter, prison break, lost, boardwalk empire, scrubs, House md,

| Dogyyy a răspuns:

Hmm...Suleyman magnificul sub domnia iubirii. Daca vrei sa te uiti este pe Kanal D si se difuzeaza luni si marti la ora 20:00. Uita-te sa vezi ce frumos si ce interesant este!

| abyy95 a răspuns:

La Supernatural :p

| Denisseq a răspuns:

Eu as psune ca Victorious e minunatlaughing

| MyToXicRoMaNcE a răspuns:

Pariu cu viata?!

| Xellita a răspuns:

Hercule poirot, inima de tigan happy, disparitia

| Coco5 a răspuns:

Ale mele sunt teen wolf, the vampire diaries, bleu mountain state si white collar sunt super faine.:X

| AleeLeo a răspuns:

Iti recomand Batausii Wasabi

| Verdealbastrui a răspuns:

Esti fan pistruiatul!? Viziteaza neaparat aceasta pagina: http://www.facebook.com/PistruiatulMihaiPlesa

| Lilypisicuta a răspuns:

Iti recomand Djamaika. In fiecare seara la 20:18 nu stiu ora fixa pe 2+. E super. funda?