| anonim_4396 a întrebat:

credeti ca acest film merita vazut?

https://www.youtube.com/watch?v=kkvgVpTHvUQ

M-am uitat la trailer si nu mi s-a parut cine stie ce, si as vrea sa aflu de la cei care au vazut filmul, daca merita vazut.
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Mi se pare interesant. Il voi urmari si eu. P.S fain baiatul din film. big grin

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Este cumva acelasi tip care a jucat in GBF? Parca asa se numea filmul din cate imi amintesc.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu acum l-am vazut prima data. Dar e simpatic rau tipul.

| HandaSei a răspuns:

Am văzut primele 3 sezoane... ce pot să spun, nu e genial, dar merge!
Totuși sezonul 2 e chiar foarte slab... dacă ești înarmat cu ceva răbdare, probabil îți va plăcea, dar eu unul sincer nu-l prea recomand, după sezonul 3 mi-am pierdut complet cheful de el, devenea deja totul mult prea penibil! ^.^

| Mayhem666 a răspuns (pentru HandaSei):

*Ugh* e serial? Nuuu! Credeam ca e film. Daca e serial nu ma uit, ca nu prea am rabdare sa ma uit la seriale, iar daca apuc sa ma uit la primul episod, nu o sa ma las pana nu termin toate sezoanele, chiar daca nu imi place. Sunt genul de persoana, care daca incepe ceva nu se lasa pana nu il termina, chiar daca nu ii place.
Mersi ca mi-ai spus.winking

| Biu009 a răspuns:

Nu exista filmul acesta. E un serial, se numeste Teen Wolf, si merita vazut, e foarte catchy si interesant.