| RainbowSky a întrebat:

imi puteti spune niste seriale interesante, dar sa nu aiba foarte multe sezoane? FUNDA, multumesc!

Răspuns Câştigător
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Mie mi-a placut "Legend of the Seeker". E un serial de actiune si fantasy foarte misto si nu are decat doua sezoane (din pacatehappy ).

5 răspunsuri:
| 2PacKilluminati a răspuns:

Spartacus e foarte tare si are cam 12 episoade pe sezon. Funda?

| banglados a răspuns:

The vampire diaries e smecher.

| anonim2222222 a răspuns:

Iti recomand eu cateva la care m-am uitat si mi-au placut : The vampire diaries [ e suuuuuperb ], Pretty little liars, The Secret circle [ are doar un sezon deocamdata ], Gossip girl, Grey's anatomy[ are 8 sezoane dar iti zic eu ca merita sa te uiti ]. Funda?batting eyelashes

| RainbowSky explică (pentru anonim2222222):

Multumesc oricum dar am primit prima oara raspunsul ei, stiu TVD e superp la fel si PLL si TSC.happy