| ciakloverx a întrebat:

Imi puteti spune si mie un film bun, care sa dureze peste doua ore? Sa nu fie de actiune/Sci-Fi. Poate fi comedie, drama, romance. funda

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

The curious case of benjamin button... e un film excelent!
si il poti downloada de aici :

http://www.filmealese.com/the-curious-case-of-benjamin-button-2008/

| Intruder19 a răspuns:

The Curious Case of Benjamin Button, este o drama foarte frumoasa si tine peste 2 ore.

| RaluuX a răspuns:

War Howrse(daca nu iti place ma las pagubasa)

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Soul.Surfer - un film super este vorba despre o fata care ramane fara o mana care a fost mancat de un rechin filmul nu dureaza 2 ora dar e misto un alt film Lilja 4-ever este vorba despre o fata care ajunge pe mana unor prosteneti este o drama unde poti invata ceva
Si alt film este American Pie comedie este in 3 parti : American pei 1, 2, 3. vizonare placuta daca nu le gasesti online iti spun eu. Mult succes. Funda

| Carton a răspuns (pentru Laurentiu_4547):

6 parti, de fapt. Daca nu ma insel a aparut de curand si a 7-ea.

| Laurentiu_4547 a răspuns (pentru Carton):

Sunt 8 a aparut si 9 pe 6 aprilie se numeste American Reunion dar primele 3 parti sunt cele mai comice si se pastreaza actori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Filmul pe care ti-l recomand se numeste"O iubire de neuita"si dureaza putin peste doua ore, dar iti spun ca merita vazut! Vizionare placuta!

| Manfred99 a răspuns:

Salut! eu iti sugerez GHOST RIDER, este lung (sunt 2 parti, ambele de doua ore) cam este putin mai multa actiune, dar este si comedie, drama si romantism... o sa vezi e super... a si e Horror