| Alexandra58 a întrebat:

Ma mai puteti ajuta si pe mine cu ceva? Intr-un videoclip din Pariu cu Viata apare piesa Criss si Vlad-Esti iubibila. Eu nu stiu daca chiar este cantata de cei doi. Suna vocea lor nu mai ca daca va uitai vocea lui Criss nu pare a ei! ma puteti ajuta va rog sa imi spuneti daca chiar este piesa lor?

Răspuns Câştigător
| coolboycatalin31 a răspuns:

Piesa nu este a lor, este piesa formatiei Taxi.
http://www.youtube.com/watch?v=jHhPMuhLNRw

7 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Aia fac playback si isi editeaza vocea mai des decat clipesc eu.

| marrrrriaaaaaa a răspuns (pentru ReiVaN):

Ai fost macar la vreau concert de-al lor?

| Alexandra58 explică (pentru marrrrriaaaaaa):

DA!

| ReiVaN a răspuns (pentru marrrrriaaaaaa):

De ce sa merg la un concert de-al lor cand stiu cum au ajuns cunoscuti, cine si ce faceau ianinte de asta si in plus nici nu-mi plac.

| MaeRiAh a răspuns:

Probabil ca da

| valentingb a răspuns:

Piesa e a trupei Taxi, daca te referi la "esti iubibila, adorabila, rasfatabila...".

| marrrrriaaaaaa a răspuns:

In care videoclip?