| TrendyHedgehog a întrebat:

Mi-am adus aminte de un film vizinat cand eram mai mica.Era vorba despre 2 prietene ce planuisera sa isi omoare una alteia sotii.Una dintre ele l-a omorat pe sotul celeilalte iar aceasta nu a mai vrut sa isi faca si ea partea din intelegere crezand ca toata chestia asa este o gluma.Apoi ea si cu barbatul celeilalte au vrut sa o omoare pe nevasta criminala, nu mai tin bine minte. Oricum daca ati putea sa imi spuneti numele filmului as fi recunoascatoare. ^_^

1 răspuns:
| Ancutsa95 a răspuns:

Aaaa daa, si eu l-am vazut cand eram mai mica :d dar nu stiu cum se numea... smecher filmu