| ChirilaAndrey a întrebat:

vreau sa va adresez o mare rugaminte tuturor
Va rog sa ma ajutati sa gasesc un film pe care l-am vazut mai demult dar nu imi aduc aminte cum se numeste, deci daca puteti va rog sa imi spuneti titlul filmului sau macar cum se numeau personajele principale din fil primiti funda.
Filmul respectiv spunea povestea unei femei care avea un sot psihopat (opinia mea) in sensul ca intr-o zi a incercat sa o omoare deoarece a aflat secretul lui
El a incercat sa o omoare sufocand-o cu punga insa ea a scapat cumva si s-a dus la politie dupa care psihopatul a intrat la puscarie si a doua zi a evadat
In tot acest timp femeia cauta un politist cred care sa poata sa o invete sa se apere de sotul ei si in acelasi timp sa o protejeze
Ea il intalneste pe barbatul respectiv intr-un bar si il convinge sa o ajute
Intr-un tarziu el ii gaseste pe amandoi politistul se i-a la bataie cu sotul femeii iar acesta reuseste sa ii rupa mana si sa ii puna pistolul la cap amenintand-o pe nevasta-sa ca daca se apropie il omoara iar ea scoate un pistol si il impusca pe psihopatul respectiv
Va rog daca va amintiti sa ma ajutati si pe mine
Multumesc

Răspuns Câştigător
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

E cu Jennifer Lopez, asa-i?

Enough (2002)

| ChirilaAndrey explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Filmul pe care il caut eu este extrem de similar
te rog mai cauta putin este exact in genul lui enough

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru ChirilaAndrey):

Daca ai rabdare pana maine (adica tot azi, dar cand ma trezesc) promit sa mai caut happy

| ChirilaAndrey explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Multumesc frumos
Noapte buna

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru ChirilaAndrey):

Asta e tot ce am putut sa mai gasesc sad

https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20071230200424AA1fPUz

Am cautat filme similare cu Enough.Altceva nu imi mai trece prin minte...

Daca nu il gasesti nici asa, poate ai putea sa mai dai cateva detalii cheie.

| ChirilaAndrey explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Multumesc am gasit ce cautam cu ajutorul tau
bafta in continuare