| OneReason a întrebat:

Hey, TPU Mi-am descărcat filmul A - Nightmare On Elm Street... Am descărcat şi o subtritrare in Bulgară. Dar Vlc Media Player nu citeşte Subtritrare imi scrie cu patraţele...

Cine ştie ce ar sa fac să nu mai scrie în patrăţele.

Dau Fundă!

4 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

De ce dracu vrei sa il vezi in bulgara. Scrie patratele pentru ca fontul nu are caractere chirilice

| OneReason explică (pentru Seby90):

Păi îmi place Bulgara şi ce vrei să spui prin caractere chirilice?

| Seby90 a răspuns (pentru OneReason):

... ce-ti mai place bulgara laughing

| OneReason explică (pentru Seby90):

Man, Deci ştii ce ar trebui sa fac? ca să scrie playeru acele litere-.

Întrebări recente