| biancabiencutastwieu a întrebat:

Puteti sa imi dati idei de seriale la care sa ma uit, va rog?

5 răspunsuri:
| teo530 a răspuns:

Legend of the seeker, tvd(the vampire diares), the originals(continuarea lui tvd), legacies(continuarea lui tvd si the originals apare pe 25 octombrie),izombie,teen wolf,the shannarra cronicles,arrow,the walking dead,fear the walking dead(continuarea lui the walking dead),grimm,the flash,legend of tomorrow,true blood, supernatural, merlin, mesaje de dincolo, the 100, bitten,frumoasa si bestia(nu e desenul e un super serial), werewolf, stranger things, pretty little liars, riverdule, 13 reasons why, game of trones, american horror story etc

| teo530 a răspuns (pentru teo530):

Incearca si lost gisl

| wolfves a răspuns:

The Vampire Diaries, aici ai primul episod + sezonul 1, dar oricum poti sa le gasesti si daca scrii tvd sez x ep y : http://www.veziseriale.online/the-vampire-diaries-/season/1/episode/1
Si iti mai recomand si Teen Wolf care e pe acelasi site : http://www.veziseriale.online/teen-wolf/season/1/episode/1
O sa ti se deschida multe tampenii pana cand se porneste episodul, dar va incepe dupa ce apesi de 2-3 ori pe el.
Astea sunt singurele pe care le-am vazut. Si daca vrei si putin anime : Noragami : http://desene-super-ade.blogspot.com/......omana.html

| Anonymus52 a răspuns:

Te poti uita la
The Walking Dead
The 100
Terranova Serial
Teen Wolf
The Originals
The Vampire Diaries
Game of Thrones
Twilight
La casa de papel
13 reason why
The end of the *** world
Riverdale
Stranger Things
Le găsești doar scriind pe google numele serialului, sezonul si episodul pe care vrei sa-l vizionezi. Sunt foarte multe seriale, o sa le privești în funcție de ce iti place.