| gabrielaramona a întrebat:

tocmai am vazut un film frumos se numeste Ultimul razboinic al aerului si as vrea sa stiu daca mai apare o continuare la el!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista, fiindca sunt 3 parti:"Apa", "Pamantul"si"Focul". In"Ultimul razboinic al aerului"era"Apa", ceea ce inseamna ca ar trebui sa fie si"Ultimul razboinic al aerului 2(Pamantul), si "Ultimul razboinic al aerului 3(Focul).

2 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Hei,uitate aici la program TV la Antena1 http://www.cinemagia.ro/program-tv/antena-1/
si dai sa zicem la duminca nu este filmul, dai la urmatore zi adica luni si tot asa pana gasesti ziua in care va da partea a 2-a..trebuie sa dea o continuare a filmului.

| Kidd0 a răspuns:

Salut
Daca vrei sa vezi intreaga poveste a filmului iti recomand sa vizionezi desenul animat ( Avatar - Legenda lui Aang ) in care poti vede detaliat toata aventura ( Ultimul razboinic al aerului).
Il poti viziona de pe http://desene.tv/page/3/?s=avatar+legenda+lui+aang+episodul+1&submit=Cauta