| SweetFashion a întrebat:

Heiii TPU! S-a terminat 'Avatar Ultimul Razboinic al Aerului' de pe Nickelodeon? Astazi am vazut ultimul episod si vrea sa stiu daca va continua cu o serie noua,dar tot cu Eeng,Katara,Toff,Apa,etc. Va rog spuneti-mi daca va mai continua, pentru ca imi placea tare muult crying(

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu toate ca desenul este finalizat, autorul nu s-a lasat de scrierea benzilor desenate ("The Promise", "The Search", "The Rift"), acestea fiind continuarea. In caz ca nu le-ai citit, ti-as sugera s-o faci. Chiar merita, crede-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo, SweetFashion, care este personajul tau preferat?

| piratuu a răspuns:

Din pacate, nu. Urmatoarea serie va fi "Legenda lui Korra", dar o sa apara doar in anumite secvente : Toph, Sokka, Katara si Aang. Poti sa citesti benzile desenate Avatar.

| Lila10 a răspuns:

Daca ti-a placut avatar desenele uita-te la Avatar The last Airbender film online subtitrat in romana( e film, nu serial, dar e super )