| ederaionela a întrebat:

vroiam sa intreb cine este "A"' si cine este ucigasul lui Alison din Pretty Little Liars

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Pana acum "A" a fost Mona, dar din cate stim noi este o echipa intreaga.Pana acum, alt "A" a fost dezvaluit a fi Toby, dar multi oameni spun ca de fapt el se preface ca este in echipa pentru a le proteja pe fete... Oricum, fiecare au teoriile lor... unii spun ca Aria sau Ezra poate fi Alaughing Am putea vorbii despre asta ore intregi.

Cat despre ucigasul lui Ali..pana acum Garrett a fost arestat pentru uciderea ei(nu stiu de ce i-au dat drumul acum din moment ce el a fost arestat pentru uciderea lui Ali, nu a Mayei) dupa ce Jenna a dus la politie pagina 5 din autopsia lui Alison, care il implica cumva pe Garrett.

4 răspunsuri:
| ederaionela explică:

Dau fundita

| ederaionela explică:

Mersi pentru raspuns

| ederaionela explică:

Pai ori e mona ori e garret nu mai inteleg si aria nu are cum sa fie

| Thatsnotmyname a răspuns:

Nimeni nu știe ce se va întâmpla cu exactitate în serial, din moment ce nu au respectat în totalitate evenimentele din carte. În carte, după cum probabil știi deja, A este Mona, după care aceasta moare și locul ei este luat de Alison (deoarece sora sa geamănă, Courtney, a murit, nu ea). Actorii au spus că până și ei au fost surprinși când au aflat cine este A, deci eu cred că și noi vom fi surprinși la rândul nostru. Mai avem de așteptat până pe 24 octombrie să vedem ce se va întâmpla în continuare, iar la sfârșitul acestui sezon vom afla. happy