| SimonaaaF a întrebat:

Heyyy!:* Care este cel mai fain film pe care l-ati vizionat voi pana >acum?: (nu prea conteaza genul) Vreau doar sa fie foarte captivant, sa nu fie plictisitor, poate chiar putin erotic (dar putin)!happy Daca sunteti foarte draguti, puteti sa-mi lasati si link-ul filmului mai jos... cu subtritare daca se poate!happy Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Prishille a răspuns:

Crying freeman 1995, e mai vechi, dar mi s-a parut intersant, m-a captivat si are si usoare insertii erotice... poate chiar e ceea ce cauti.

| SimonaaaF explică (pentru Prishille):

Mi-l poti descrie, te rog, in cateva randuri?:* Ti-as fi recunoscatoare!winking

3 răspunsuri:
| shadow21 a răspuns:

Titanic

| PoisonB a răspuns:

Stiletto
Not another teen movie
Razbunandu-l pe Angelo
Columbiana
Taken 1, 2
Le gasesti foarte usor.