sadrian46
| sadrian46 a întrebat:

Https://tinyurl.com/2s3drs3h
Pe Netflix. Merită văzut. Aștept comentarii.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Filmul asta mi-a adus aminte de un banc
Mama are o discutie cu fiica ei adolescenta
-Alinuta, a venit timpul sa vorbim despre sex
-Da, mami despre ce vrei sa vorbim?
Nu inteleg de ce parintii aia erau asa de revoltati
In primul rand ei foloseau un limbaj trivial.Aschia nu sare departe de trunchi. Apoi cumparandu-le un telefon trebuie si supravegheati. Putini parinti fac asta.
Nu e treaba parintilor ce face profa in intimitate si cu cine.Copiii nu ce cauta pe asfel de situri.
PS.Inceputul filmului e descurajand pentru cei care nu agreaza scenele din filmele pentru adulti, dar finalul e esenta.

4 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Da eroare, nu merge.

| Lupică27 a răspuns:

Am vrut eu sa il vad mai demult, e film deochiat in toata regula, mie nu mi-a placut, l-am inchis dupa cateva minute, mi se pare penibil.

| Celestina003 a răspuns:

laughing amuzant