| flaviu1996 a întrebat:

Ii grudge 3 de groaza? ...am vazut primele 2 parti si vreau sa fie mai de groaza decat primele sa stiu daca merita... daca nu poate un film horror horror big grin

Răspuns Câştigător
| Morphines a răspuns:

Film de groază? Păi nu știu, doar nu crezi c-o să-ți înșir sutele de filme horror. Caută pe net așa ceva și vei găsi cu duzina. Uită-te și la Drag me to hell, este un film bun!winking

5 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Da, este tot horror. Uita-te!winking

| flaviu1996 explică (pentru Morphines):

Ceva film mai sti big grin

| flaviu1996 explică (pentru Morphines):

L-am vazut a fost bun...ok mersi tongue... faza e ca cauti pe net scrie horror dar ii varza.de exemplu in aproape toate listele Exorcistul era in frunte, considerat cel mai de groaza film din toate timpurile dar fetita aia ii buna de reclamele de dimineata si sunt maxim 5 faze in care apare care nici nu sunt infricosatoare laughing

| Morphines a răspuns (pentru flaviu1996):

Da, ai dreptate, poți urmări trailerele în prealabil.
Am un lapsus acum în privința filmelor de groază, deși culmea, îmi plac foarte mult laughing

| Morphines a răspuns (pentru flaviu1996):

Film de groază? Păi nu știu, doar nu crezi c-o să-ți înșir sutele de filme horror. Caută pe net așa ceva și vei găsi cu duzina. Uită-te și la Drag me to hell, este un film bun!winking

| laurenzioflorea2002 a răspuns:

Dupa parerea mea este un film foarte horror! Uita-te dar o sa-ti fie frica!happy