| deliamy a întrebat:

Imi pare atat de rau ca Damon (din the vampires diaries)o sa moara din cauza muscaturii lui klaus sad... voi ce credeti?

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Damooooon?
cum sa moaraaaa?
doamneee, nuuu, nu mai arer niciun farmec TVD fara Damon!
sigur nu va muri!
e personaj principal happy

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Cum sa moara?! N-o sa moara nimeni ma happy.

| winchesters a răspuns:

Nu moare mai.
E personaj principal, e inima serialului.
Plus ca Tyler l-a muscat nu Klaus =]]
Si Tyler nici nu era transformat total in varcolac...deci nu moare, stai calma!

| Radioactive a răspuns:

Eu nu cred ca va muri, I mean, come on. El le aduce audienta! Tuturor le va lipsi tipul sarmant! Si aia nu era muscatura lui Klaus, cred ca il muscase Tyler...In fine, vor gasi ei(probabil Bonnie) o soultie...sau nu sad Eu cred ca se vor rezolva treburile, dar ar fi foarte trist daca nu. Vom trai si vom vedea!

| Lynnaedsalvatore a răspuns:

LUMEEE!
Nimeni nu moare!
Damon este si in ultimul episod cu Elena (este poza data publicitatii (de pe profilul meu)). asa ca nu moare nimeni...
Inka nici nuo murit, da voi deja il plingeti rolling on the floor
It will be fine! Don't worry!

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Imi pare rau rau rau.

| Bitsuu a răspuns:

Nuuupuppy dog eyes.cum sa moar? adica el face tot serialu:X.sati linistita ca o sa gaseasca o solutie sa-l salveze:X.si m-am citit undeva ca in sezonu 3 stefan o s aplece in cautarea unui antidotpuppy dog eyes

| behappy a răspuns:

Eu zic ca nu p sa moara. abia astept si episodul urmator big grin

| oOdeeaA a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu o sa moara. Nu numai ca este un personaj principal ci si pentru ca el face tot serialul love struck love struck. Majoritatea il vizioneaza doar pentru el. Nu cred ca producatorii ar face greseala sa-l omoare pentru ca va pierde foarte multi fani. happy

| ioanamaria56 a răspuns:

Dupa parerea mea, n-o sa moara.Vom vedea.

| Syimona a răspuns:

Damon va murii dtorita muscaturii unui varcolaca, cre muscatura de varcoolac este fatala vampirilor. Ktherin o vamusca pe Elena.Iar ea va muri si Damon o salveaza dadandu-i sangele lui. Damon va muri, iar Jenna se va transforma si e in vampir.Caroline va muri iar Jeremy va fi cu Bonny.
Sper ca te-am ajutat mult.

| Cili a răspuns:

E mai bine asa happy