| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva niste filme horror adevarate? (nu gen Nightmare on Elm Street sau Child's Play)

Răspuns Câştigător
| xloverush a răspuns:

Bravo mai! Astfel de intrebari legate de filmele horror imi plac! pfffai cate filme stiu horror, ti le zic, dar iti dau un sfat:fii atent ca daca nu esti tare la minte poti avea traume in memorie de la astfel de imagini!
deeeci...sa incepem:
-filme horror foarte sangeroase:The texas chainsaw massacre:the begginning, Friday13th, Hellraiser (iti recomand sa nu te uiti la asta ca e foarte sadic), Saw (cel mai bun e SAW 6), Halloween 1 si 2, Rec, si dupa mine, cel mai horror pe care il stiu e:Alone! daca nu ma crezi dai un trailer pe youtube la flmul asta si convingete.
-filme horror cu drama:El orphanato, Shadows, 7eventy 5ive...etc

| anonim_4396 explică (pentru xloverush):

Merci de Alone, este ce numesc eu un adevarat film oriental. Nu as vrea filme de groaza cu drama, doar ceva care sa fie foarte foarte scary pentru ca sunt cu gasca si am vrea sa ne speriem ca dracul pe la 12 noaptea. Si eu am jobul de a descarca filmele. A, suntem 6, 3 de 13 ani, unu de 12, altu de 15 si una de 18. Multumesc anticipat daca imi raspunzi si la asta. Eu oricum iti dau funda

6 răspunsuri:
| pick1990 a răspuns:

Saw, Unborn happy

| ClaraLove a răspuns:

Iti dau eu o gramada ca si mie imi plac, asteapta numai sa gasesc site-ul ca apoi sa ai de unde alege.

| anonim_4396 explică (pentru ClaraLove):

Ok, merci, vad raspunsul maine dimineata

| AnoNim1432 a răspuns:

The Ring, Shutter(versiunea tailandeza), Haloween, the grudge, exorcist, dawn of the dead, one missed call. Cam cele mai de groaza pentru mine cel putin

| Freakyeee a răspuns:

Sunt amator de filme ca acestea stiu cu miile dar cel la care nu am putut sa ma uit a fost... te devils inside si paranormal activity 1, 2, dar i8n special 3 sper sa te ajute, si iti sugerez dupa aceste filem horror sa te uiti la scary movie 2, 3, 4 laughing ca sa iti mai revii happy