| Iuliana096 a întrebat:

Imi pote explica si mie cineva o chestie. am auzit ca la Jurnalele Vampirilor / The vampire diaries va fi un fel de continuare sau in paralel care se v-a numi The originals. Cand v-a aparea si care ar fi subiectul serialului asta daca am inteles eu bine ceea ce am zis pana acum happy Dau funda la cel mai folositor raspuns happy Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Va fi un cross-over/spin-off care va debuta in toamna lui 2013.

1 răspuns:
| ஐღArinaღஐ a răspuns:

De fapt va fi un alt serial...The originals(unde va juca Klaus(joseph morgan), Rebekah(claire holt), Elijah(Daniel Gillies), Hayley(phoebe tonkin), Episodul Pilot va aparea pe 17 mai, cand apare si ultimul episod din sezonul 4 din The vampire diaries care se numeste chiar The originals.Seria urmareste viata originalilor de la copilaria lor si arata prin tot ce au trecut ei.Doar atat stiu eu pana acum.