| cristiana1234 a întrebat:

Imi puteti da un anime cu saruturi, foarte foarte multe saruturi nu neaparat de dragoste dar cu sarutari, nu yuri sau yoai, un baiat si o fata. daca se poate sa nu fie cu lupte sau din astea sa fie gen
The World God Only Knows
The World God Only Knows II
mi-a placut acest anime la nebunieee. baiatul e frumos, fetele sunt frumoase, muleeee saruturi...

FUNDA

Răspuns Câştigător
| ColdBlooded a răspuns:

Pai am gasit eu cateva, daca vrei ti le dau pe mess. lasa-mi mesaj mea. la profil nu la postare daca vrei sa ti le dau :*

| cristiana1234 explică (pentru ColdBlooded):

Cumadica sa-ti las messaj la profil?

4 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Incearca anime in gen shoujo.

| ryuu a răspuns:

Buna.
- Amagami SS (2 sez)
- Kimikiss Pure Rouge
- Campione!
- Nana
- Paradise Kiss
- Kimi ga Nozomu Eien
- Mashiroiro Symphony
- Kissxsis
- School Days

Vizionare placuta!winking