| DEBrown a întrebat:

Imi puteti spune cateva filme in care actiunea se desfasoara in mare parte in tren/trenuri? Nu conteaza, genul, anul aparitiei, sa fie ceva ce ati vazut si v-a placut. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Sunt aici mai multe:D

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_films_set_on_trains

7 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Femeia disparuta - The Lady Vanishes

http://www.imdb.com/title/tt0079428/

E un film cu ceva mister, dar mai degraba relaxant pentru tine Michael J. :)

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Source Code 2011.
Prea fain filmul.

| CristinaBekka a răspuns:

Nu conteaza genul? Atunci intra pe google si scrie "filme porno in tren".Mai exprimati-va corect.

| michelia a răspuns (pentru CristinaBekka):

Hei, mai usor.
E chiar o intrebare scrisa corect, civilizata, cu tinta mai larga.
Poti gasi o gramada de agramati si de vulgari pe site. Atunci ce replica o sa mai ai?

| DEBrown explică (pentru CristinaBekka):

Eu am cerut parerea voastra, as fi vrut filme pe care le-ati vazut si care v-au placut. Recomanda-mi tu unele "filme porno in tren", daca astea te atrag. happy

| CristinaBekka a răspuns (pentru DEBrown):

Nu vizionezhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristinaBekka):

Dacă 1994 e anul nașterii tale, cu siguranță că te mai credem, caută altă minciună mai credibilă data viitoare big grin.